Навчишся будувати прототипи апки, опануєш гайдлайни iOS та Android, і створиш дизайн власного застосунку
Цей курс — посібник з дизайну мобільного застосунку. За два місяці ви навчитеся будувати прототипи апки, опануєте гайдлайни iOS та Android. Зрозумієте, як застосунки стають популярними, приносять дохід та яка у цьому ваша роль.
Ну і застосуєте нові навички — створите дизайн власного застосунку, який зможете додати у портфоліо.
відеолекції — понеділок, пʼятниця
вебінари — середа о 19:00
відеолекції — понеділок, пʼятниця
вебінари — середа о 19:00
виділіть час, бо на курсі будуть:
2 лекції щотижня, 9 вебінарів та курсовий проєкт
Зараз — працює над власними проєктами. Раніше — Lead UX/UI Designer у Trinetix, Lead Product Designer у Livingston Research.
Розпочала свій дизайн-шлях вебдизайнеркою в Inweb. Далі кар’єра Ксенії розвинулася до лідерки команди у Trinetix LLC, де вона працювала над мобільними апками українських компаній, як-от Multiplex і «Велика Кишеня». У Livingston Research створювала edtech продукти та запустила з командою стартап — такий собі Uber для студентів, які шукають тьюторів.
Head of Design у Skylum.
У дизайні 8 років. Також займався професійною фотографією і продажами. Досвід цих сфер допомагає дивитися на завдання під різними кутами та вміло балансувати навички у своїй роботі.
Lead UX Designer та Art Director в Alty.
Понад 10 років створює продукти та UI/UX для них. Любить та вміє розв'язувати проблеми, взаємодіяти з різними експертами, щоб досягати результатів.
Product Designer у Київстар.
Понад 8 років у дизайні. Раніше — Lead UX/UI Designer в Lampa Software — агенстві, що спеціалізується на платформах iOS, Android, Web і ТB. Створив понад 25 мобільних та вебпродуктів для B2C, B2B сегментів. Улюблені напрямки — SaaS, LMS & сrossplatforms, EdTech, e-commerce, startups.
Product Designer Coordinator у Welltech.
Спеціалізується на дизайні мобільних застосунків. Зараз працює над health & fitness продуктом, де налагоджує роботу команди та створює дизайн-процеси.
Product Designer в Foodstr.
У дизайні 5 років. Пишається поточним проєктом — Foodstr, застосунком для перевірки складу харчових продуктів.
UI/UX Designer у Tubik Studio.
Понад 7 років у сфері дизайну інтерфейсів. У межах студії працювала над різноманітними проєктами, зокрема «Нова Пошта» та АБУК. Суперсила Анастасії — підходити до проєктів системно та глобально.
Артдиректорка в idealers.agency.
У сфері дизайну майже 5 років. Улюблений проєкт — стартап GO TO-U — платформа, яка допомагає знайти та зарезервувати найближчу зарядну станцію для електромобілів.
UX/UI Designer у SANDBX.
Спеціалізується на роботі з мобільними, SaaS, B2B, B2C продуктами. Улюблений проєкт — власний стартап WalQlike, застосунок з небанальними туристичними маршрутами міст та квестами.
Senior Product Designer у TaxDome.
За 7 років у дизайні працювала з малим бізнесом та складними екосистемами продуктів і послуг. Експертиза Лілії — систематизація дизайну, розробка кроснативних мобільних застосунків.
Mobile UI/UX Designer в AVIRISE.
У своїй роботі поєднує створення зручних, зрозумілих та візуально привабливих інтерфейсів, які відповідають потребам юзерів і цілям бізнесу.
Product Designer у Raiffeisen Bank Ukraine.
Підсилював дизайн у сферах fintech та education. Працював з Huawei та Міністерством освіти та науки України. Знається на end-to-end дизайні продуктів і мобільних застосунків.
Lead Designer у Voit Digital.
Понад 4 роки в дизайні. Працює зі стартапами та смарткомпаніями. Працював над проєктами у сферах криптовалюти, нерухомості, охорони здоров’я, Saas, e-commerce та фінтеху.
Product Designer у n-ix.
Проєкт, яким пишається — застосунок-журнал психічного здоров‘я, де користувачі можуть ділитися своїми переживаннями та думками. Під час роботи над апкою пройшов увесь процес з нуля, проводив первинні користувацькі інтерв‘ю та тестування, працював із аналітиком та розробниками.
Lead Product Designer у Welltech.
Спеціалізується на роботі зі стартапами та мобільним UX. Працював над застосунком для покращення ментального здоров’я, який пропонує персональні плани та інструменти для зменшення рівня стресу і тривожності.
Co-founder, CEO в Axicube.
Серед проєктів, про які розповідає з гордістю — вдосконалення інтерфейсу military-tech застосунку MineFree, який відстежує і повідомляє ДСНС про мінну небезпеку та інші вибухонебезпечні об’єкти.
UX/UI Designer в Аxicube.
Проєктувала у сферах нерухомості, SaaS та e-commerce. Експертиза — дослідження. Серед улюблених кейсів — мілітарі проєкт, для якого дослідила 600 сторінок технічної інформації англійською мовою.
Лекції максимально корисні. Цікаві вебінари дають змогу включити мозок, побачити роботи інших та проаналізувати, це дуже круто🔥 Несподівані завдання, що змушують мозок напружитися і видати результат, круті фідбеки і прояснення. Все було супер, я швидко отримала відповіді на всі питання. Сподобався результат роботи, те, що курс за стислий період дає змогу заглибились у всі етапи.
Мені сподобалося все. Я дуже задоволена курсом, подачею матеріалу, вебінарами, домашками, лекціями та практиками. Фідбек від куратора теж дуже влучний та корисний. Процес навчання — просто WOW. Менеджер курсу та куратор завжди на зв'язку, відчувалася підтримка та навчання протягом всього часу. Все супер! Дякую!
Я думала, що оскільки курс із UI, то ним і обмежимось. Але отримала значно більше — консультацію з працевлаштування, базове розуміння UX research. Сподобався комплексний підхід, інтерактивність занять, дружелюбність кураторів, терплячість, уміння правильно критикувати й мотивувати.
Мені сподобалася швидкість перевірки домашок, менторські лекції, особливо з Аліною, організація навчального процесу, все можна встигнути зробити за час який виділяють. Дуже класно, що є телеграм-бот, який присилає повідомлення щодо перевірки домашок, за це великий плюс.
Це найкраща організація курсу, яка тільки можлива) Лекції цікаві та корисні, буду навіть повторно слухати. Вебінари та фідбеки куратора — завжди топ. Домашні завдання теж адекватні, все добре. Сподобалося, що на курсі дозволили обрати та самостійно продумати свій застосунок, і всі завдання були максимально корисні та наближені до реальних кейсів. З кожним завданням мій власний проєкт проходив усі стадії дизайн-процесу та сформувався у готовий для тестування прототип.
Щоб проєктувати мобільні застосунки, важливо мати мікс скілів, які допоможуть це робити ефективно. А саме: мислити категорією «problem solving», щоб знаходити проблему та її розв’язок; створювати прототипи, працювати з гайдлайнами та UI кітами; бути на «ти» з анімацією, типографією; продумувати функціонал і шлях користувача на базі досліджень. Також важливо вміти налагоджувати співпрацю зі стейкхолдерами й розуміти бізнес-складник застосунку.
Дизайн мобільних застосунків і вебдизайн — це дві різні професії зі своїм шармом та особливостями.
Дизайн мобільних застосунків — це про створення інтерфейсів для мобільних пристроїв, як-от смартфони та планшети. Дизайнерам таких продуктів важливо розуміти та враховувати особливості цих девайсів — розміри екранів, заряд батарей, методи введення тощо. Така ж історія з контекстом, у якому можуть знаходитися користувачі, коли взаємодіють із застосунком — поїздка на роботу, прогулянка та ще сотні інших сценаріїв. Відповідно до цих чинників, зокрема, дизайнери мобільних застосунків і будують інтерфейс продукту.
Вебдизайн — переважно це дизайн сайтів. Загалом відмінність від мобільних застосунків полягає у меті продукту та очікуваннях користувачів. Тут також важливо проєктувати користувацький досвід під різні пристрої — настільні комп’ютери, ноутбуки, смартфони та планшети. Та у цьому випадку юзери взаємодіють із сайтами через веббраузери.
Можна, але важливо встигати виконувати домашні завдання, які ви отримуватимете після кожного заняття.
Будуть, але краще виділіть час, щоб долучатися до них онлайн — буде цікаво.
Так, у вас зберігається доступ до матеріалів протягом 1 року після закінчення курсу.
Уся комунікація на курсі відбуватиметься на платформі Slack (робочий чат групи, канали для домашніх завдань і корисних посилань). Куратор даватиме фідбек у вигляді коментарів до домашніх завдань і обговорення на вебінарах.
Приготуйтеся зарезервувати у своєму календарі 10-12 годин на тиждень для виконання домашок.
Буде, якщо ви докладете зусиль ;)
У межах цієї освітньої програми передбачено набір саме на курси, перераховані вище. Але якщо тебе зацікавив інший напрям у Projector Institute – це чудово! Будь ласка, заповни цю форму, щоб ми могли зафіксувати твій запит і розпочати пошук ресурсів, аби його задовольнити.
Ми не зможемо запропонувати тобі участь у цій програмі, але додамо твій контакт у список очікування і будемо на зв’язку, коли навчання за обраним тобою напрямом стане доступним.
Якщо у вас є запитання, пропозиції, думки—сконтактуйте з нами: